Liga Kręglowa Po Mojemu 2 edycja

 

 

 

Od lutego do maja trwa druga edycja „LIGI KRĘGLOWEJ PO MOJEMU” organizowana przez naszą Fundację a współfinansowana ze środków Miasta Krakowa. Dwie grupy zawodników co dwa tygodnie doskonalą swoje umiejętności z każdym kolejnym spotkaniem, szczególnie że w tej rundzie mogliśmy skorzystać z rad profesconalnego trenera Pawła Jedynaka (certyfikowany trener United States Bowling Congress -USBC ). Jednocześnie ważniejsze od owych umiejętności jest wspólne spędzanie czasu w przyjaznym gronie, gdzie każdy może czerpać przyjemność z bycia razem, ale PO SWOJEMU, na własnych zasadach i w pełnym komforcie. Stres zostaje za drzwiami. Naszych zawodników 7 maja nagrodziliśmy koszulkami, medalami, dyplomami, zestawem mini-kręgli i najważniejsze – uściskiem trenera. Był też pyszny poczęstunek na wzmocnienie sił witalnych 🙂
Dziękujemy rodzicom, że dzielnie przywożą swoje pociechy na zajęcia. Przede wszystkim jednak dziękujemy wspaniałej młodzieży. Atmosfera na naszych zajęciach jest jedyna w swoim rodzaju.
Otwieracie serca i umysły. Sprawiacie, że świat jest wielowymiarowy. Jesteście dla siebie ważni. To cudowne uczucie, móc potrzeć jak się rozwijacie i budujecie więzi.

Jesteście WSZYSCY RAZEM, A KAŻDY PO SWOJEMU!
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

   ngo.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *